10 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

9 Ağustos 2020

10 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Koç burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

04:27’de Ay Boğa burcuna geçecek. Ay Boğa burcundayken size sunulan tüm hoş şeylerin tadını çıkartabilirsiniz. Alışkanlıklarınız fazla değiştirmeden hareket etmek isteyebilirsiniz. Maddi güvence ihtiyacınız artabilir. Bir de iştaha dikkat.

09:22’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Haftanın ilk gününe oldukça uyumlu başlıyoruz. Kibar, hoş sohbet, zevkli olabileceğiniz zamanlardır. Duygusal paylaşımlar açısından da desteklenen saatlerdir. Değer verdiğiniz insanlara onları mutlu edecek sözler söylemek için idealdir. Kendinizi güvende hissettiğiniz kişilerle yapacağınız paylaşımlar size daha cazip gelecektir. Bu güzel saatleri günün keyfini çıkarmak için kullanabilirsiniz.

15:51’de Merkür-Uranüs karesi gerçekleşecek. Dahice veya çılgınca fikirler aklınıza gelebilir. Bu gergin süreçte önemli olan, dahilikle delilik arasındaki ince çizgiyi ayarlamaktır. Bu süreçte ani beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sinirsel gerginlik yaratan haberler alırsanız, sakin olmaya çalışın. Trafik kazaları, şimşekler, uçak kazaları, iletişimle ilgili problemler, iletişim kanalları ile ilgili aksaklıklar, medyada şok edici gelişmeler, akıl sağlığı ile ilgili konular ve teknolojik kazalar gündeme gelebilir. Etkisi yaklaşık 5 gündür. Dikkat edin annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.