10 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

10 Ocak 2019

10 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Ay gün boyunca Balık burcunda seyrederken kendinizi yorgun ve uyuşuk hissedebilirsiniz. Zihninizi özellikle sabah saatlerinde toplamak da zorlanabilirsiniz.

04:09’da Ay’ın Venüs’e yapacağı zorlayıcı açı ile beraber sabah saatlerinde kendinizi ilişkiler konusunda biraz gergin hissedebilirsiniz. Sabah sabah sevdiklerinize sarmamaya özen göstermekte fayda var.

15:15’de Ay’ın Merkür’le uyumlu bir açısı gerçekleşecek. İletişim konularında kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yalnız bu durumun Merkür – Mars karesini tetikleme riski de var. Bu da siz aslında iletişim kurayım derken biraz kırıcı olabilirsiniz ya da iletişim kurmak için karşınızdaki insanı zorlayabilirsiniz. Bu dönem kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var. Özellikle de deniz kazaları gündeme gelebilir. Ayrıca gün içinde Ay – Venüs karesinin de etkisiyle trafikte tahammülsüz olmak gereksiz gerginliklere sebebiyet verebilir.

Ayrıca baş ağrısı, yorgunluk, depresif ruh halleri, bağışıklık sisteminin zayıflaması konularına da dikkat etmek de fayda var. Kaşıntı problemleri artabilir.

Sevgilerimle.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.