1 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

30 Haziran 2020

1 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek, hayata karşı çok temkinli olacağınız bir zaman dilimidir, bazen temkinli olmak bizi birçok problemden korur. Her ne kadar bu bizi soğuk gösterse de aslında kendi içimizde analizler yapıyoruzdur. Derinlere inin sezgilerinizi kullanın ancak sizi ileriye taşımayacak olumsuz düşüncelerden kurtulun lütfen, Akrep burcunun olumlu yanını büyük değişim dönüşümlerin insanı olmayı ve şifacı olmayı başarın tatlişlerim.

01:12’de Merkür-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Tüm yeniliklerin size cazip geleceği bir zaman dilimidir. Yeni fikirler üretmek, yeni projeler üretmek için ideal zamanlardır. Orijinal olan her şey size cazip gelir, yeni fikirleri derken tüm konular geçmişten de gelebilir, eskiden çok işinize yarayan birçok şey tekrar işlevsel hale gelebilir.

05:52’de Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Düşüncelerimizin ve benliğimizin daha çok ailemizle ve köklerimizle olduğu bir zaman dilimidir. Geçmişte bizim için önemli olan konular şimdi tekrar önem kazanabilir. Geçirdiğimiz zor yıl nedeniyle zaten düşüncelerimizde hep geçmişe özlem içerisindeyiz. Bu nedenle eskilerden güzel anıları su yüzüne çıkarma zamanındayız. Merkür Güneş’in kalbindeyken dualar ve dilekler çok önemlidir ancak bu isteklerin geçmişten gelen istekler olması daha iyi olabilir.

09:06’da Güneş-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Geçmişten geleceğe köprü inşa edeceğiniz bir süreç diyebiliriz. O yüzden geçmişten dersler çıkararak geleceğe yatırım yapacağız. Değişim zaten kaçınılmaz görünüyor. Şimdi bu değişimi tüm eski düzeni yenileyerek oluşturma zamanı, bu geçiş sürecinde destekleyici gelişmeler yaşayabileceğiniz bir zaman dilimidir. Beklenmedik fırsatlar, şanslar kapınızı çalabilir.

13:01’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Manevi olana yönelmek için ideal zamanlardır. Bu zaman diliminde dua ve meditasyon size iyi gelecek. Sanatsal konularda da ilham perileri tam yanınızda kaçırmayın.
Ay 18:05’de Jüpiter ile 18:19’da da Plüton uyumlu açısını gerçekleşecek. Bu etkileşim aslında dün gerçekleşmiş olan Jüpiter – Plüton kavuşumunu tetikleyecek. Bir şeyleri yıkmak yerine dönüşüm potansiyelinizi ortaya çıkarmak daha iyi olabilir annem.
19:55’de Merkür-Kiron karesi gerçekleşecek. Burası zihinsel olarak yaralanmaya açık zamanları gösterir. Özellikle de alınganlıkların ilişkilerinize zarar vermemesine özen gösterin. Sürekli çıkış yolları aradığımız, yenilikler için fikir üretmeye çalıştığımız bir süreci işarete eder. Her doğum sancılıdır. Her zorluk aslında başarıyı getirir. Bu nedenle bu süreç oldukça bizi geliştirecektir. Biz çözüm üretmeye çalıştıkça, zihnimiz bize yeni kapılar açacaktır. Herkes için her konuyu irdelemenizi tavsiye ederim. Bu beyin fırtınası size de çok fayda sağlayacaktır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.