1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

1 Şubat 2019

1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Aaa bugün resmen olay yok gökyüzünde. Skandal. Bunu fırtına öncesi sessizlik olarak da değerlendirebilirsiniz çünkü yarın Mars – Plüton karesi var ki aman aman.

Neyse Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor 03:47’de. Birkaç günlük sevgi pıtırcıklığımız artık sorumluluklarını ele al adamı hasta etme bu hayat laylaylom geçmez diyor. Şaka bir yana gerçekten kendimizi soğuk, hedefe odaklı, planlı ve organize hissedebiliriz ve her türlü işi organize etmek bakımından da destekleyicidir.

Lakin ortada duygu yok. Sadece sorumluluk var. Yani şöyle düşünebilirsiniz dışarıda yağmur var siz aslında battaniye, kahve, film modundasınız ama yetiştirmeniz gereken bir ton iş var bilgisayardan başınızı kaldıramıyorsunuz gibi bir gün.

Ayy ruhum yoruldu yazarken, haydi kolaylıklar dilerim.

Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.