1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

2 Şubat 2024

1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

🍀1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.
💫04:59’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Yataktan düşmeyin, çünkü hızlı olayım derken sinirlenebilirsiniz.
💫12:03’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. İletişim konularında kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Anlaşma yapacaksanız iki kere okuyun. Önemli yazışmalarınızı bu saatlere getirmeyin annem.
💫12:03’den 23:36’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bomboş bir gün, önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin.
💫23:36’da Ay Akrep burcuna geçecek. Bu saatten sonra sezgiler, rüyalar gündemde olacak.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.