1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

2 Şubat 2023

1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?1 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Hepinize öncelikle şahane bir ay dilerim. Zaten şahane bir ay olacak çünkü 17 gün sonra benim doğum günüm.
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Yine sohbet, muhabbet, gıybet günlerindeyiz.
?10:20’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz dağılma enerjisine sahip olabiliriz. Çok kaptırmayın kendinizi geçici bir etkidir. Zihninizin yoğunluğundan bir şeyleri atlama riskiniz var. Not almayı unutmayın ki hiçbir şeyi unutmayın.
?14:58’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde işlerimizi daha kolay organize ederiz. Disiplin gerektiren işlerinizi ya da fikir üretmeniz gereken işlerinizi bu saatlerde değerlendirmek daha iyi olabilir.
?14:58’den ertesi 23:11’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saat aralığına getirmeyin annem, sonuçlanmalarıyla ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir. Bu saatler hobiler için daha uygundur ya da daha evvel başlattığınız işler varsa bunları tamamlamak için daha iyidir.
?22:26’da Güneş Kiron sextili gerçekleşecek. Bunun etkisi 1 hafta kadar sürer. Herhangi bir sağlık probleminiz varsa bu süreçte şifalanabilirsiniz. İstediğiniz konularda uzmanlaşabilirsiniz, öğrencilerim bu açı astroloji için oldukça destekleyicidir, ders çalışmayı unutmayın annem.
?23:11’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Bu saatten sonra daha fazla duygularımızla hareket edebiliriz. Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.