1 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

1 Şubat 2022

1 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?1 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Yeniay’a doğru yol almışken biraz mıymıy hissedebiliriz.
?03:45’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda bizi kıran, üzen kişileri bizden af dilerken görebiliriz. Aman ne uğraşıyorsunuz öyle insanlarla külfeti size bırakın gitsinler.
?06:25’de Ay-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi değişik şekilde uyanmış bulabilirsiniz. İşe giderken ani olaylara hazırlıklı olun, bence yola biraz erken çıkın ne olur ne olmaz.
?08:45’de Yeniay gerçekleşecek, yazısını okumak için bir önceki posta bakabilirsiniz.
?14:01’de Ay-Satürn uyumlu gerçekleşecek. Kendinizi disipline etmek için, sorumluluk almak için güzel bir gün. Geleceğinizle ilgili plan yapmak için ideal zamanlardır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #1Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.