1 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Şubat 2020

1 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Korkunçlu Ocak ayını bitirdik çok şükür şimdi daha korkunçlu şaka şaka
Neyse bugüne bakacak olursak, Ay 03:27’de Boğa burcuna geçecek. Dolayısıyla bugün dünya nimetlerinden faydalanmak isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Çok soyut konularla ilgilenmez biraz daha somut konularla ilgilenebiliriz. Dolayısıyla iştahımız filan açılabilir. Tembellik yapmak isteyebiliriz.
09:09’da Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Uranüs ani beklenmedik gelişmeleri temsil eder, Ay ise içgüdülerimizi ve duygularımızı. Dolayısıyla içgüdüsel olarak beklenmedik tepkiler verebileceğimiz gibi duygusal ihtiyaçlarımızda da şok edici tepkiler verebiliriz. Ayrıca kadınlar vasıtasıyla yeni fırsatlar yakalamamız da mümkün.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.