1 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

31 Aralık 2019

1 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşkarımmmmmm,
Yeni yıl diye sizi unuttum mu sandınız, ben sizi hiç unutur muyum.
Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek. Böyle bir hülyalı, böyle bir dağınık hissedebiliriz kendimizi.
03:15’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi normalde bu saatlerde ilham perilerinin yanınızda olacağı saatlerdir diyeceğim ama yeni yıl coşkusuyla dağılma riskiniz de var, malum Neptün sis bulutlarını da temsil eder, dağılmayın annem.
13:42’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek, otorite figürlerinden destek alabileceğiniz zamanlardır ama tatil tatil gidip patronunuzla konuşmazsınız bence.
15:38’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. İnsanları etkiniz altına alabilirsiniz, kendinizi güçlü ve karizmatik hissedebileceğiniz saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Ay zaten ne olsun, tatil bugün dinlenin güzel güzel.
Tekrardan nice mutlu seneler dilerim.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.