1 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

31 Aralık 2021

1 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?1 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
Öncelikle herkese bir kez daha şahane bir yıl dilerim.
?Ay tüm gün Yay burcunda. Dolayısıyla bol bol yayılacağımız bir gündeyiz. Kendimizi daha hoşgörülü, daha keyifli ve enerjik hissedebiliriz. Farklı bakış açılarını keşfedebileceğimiz, yabancı insanlarla daha rahat iletişim kurabiliriz.
?11.15’de Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Tam bir amaan yataktan kalkamıyorum zamanı. Zaten yeni yılın ilk günü ne yapacaksınız kalkıp dünyayı mı kurtaracaksınız, yatıp uyuyun annem.
?11:15 ile ertesi gün 02:02 arası Ay boşlukta. Bakın bomboş bir gün, tam bir tembellik zamanı.
?12:49’da Güneş-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Ani olaylar ve sürprizler gündeme gelebilir. Kendimiz ile alakalı yeni değişimler yaşayabiliriz. Fakat farklı olmak ve diğer insanlardan farklı gözükmek için isyankar davranabiliriz, dikkatli olmalıyız yani isyankar ve devrimci tarafımızda olabilir. Özellikle ekonomi ve toprak ile alakalı durumlar gündeme gelebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.