1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

1 Nisan 2019

1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,
Efendim öncelikle Ay 06:01’de Jüpiter’le uyumlu bir açı yapacak ve iyimser bir güne başlayacağız. Hemen sonrasında da Ay boşluğa girecek.
Yani bugün gün genelinde ay boşlukta olacak saat 17:47’ye kadar. Bu durumda da bir şeylere başlamak için bugünü çok tercih etmemenizi tavsiye ederim. Sonrasında da Ay Balık burcundaki seyahatine başlayacak ve kendimizi daha duygusal ve sezgisel hissedebiliriz.
19:43’de Ay’ın Mars’la zorlayıcı açısı özellikle iletişim konularında agresif enerjiler barındırabilir. Burada sözlerimize dikkat etmekte fayda var.
20:29 ise Ay Uranüs uyumlu açısıyla birlikte, ani beklenmedik gelişmeler, sürprizler, fırsatlar yakalamak için uygun zaman dilimlerini belirtmektedir.
Bugünlük bu kadar, öptüm kocaman.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.