1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

1 Nisan 2023

1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Yine sahne sizin. Gayet enerjimizin yüksek olduğu bir gündeyiz. Eğlence ihtiyacımız artabilir. Kuaföre gitmek istiyorsanız bugünü kullanabilirsiniz ama akşamüstünü kullanın.

💫09:01’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde şifa çalışmaları ve ibadetle ilgili konular gündeminize gelebilir, konuşmak, dertleşmek iyi gelecektir.

💫11:29’da Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz sinirimiz zıplayabilir, yerimizden hoplayabilirsiniz.

💫15:06’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz kendimizi değerli hissetmekle ilgili sıkıntılar yaşayabiliriz, hatta ilişkilerimiz biraz sallanabilir sıkı tutunun.

💫16:24’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu saatten sonra hoşgörümüz artar. Enerjimiz yükselir, kuaföre de bu saatten sonra gidin annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.