1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

31 Mart 2022

1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?1 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Öncelikle müthiş bir ay dilerim en sevdiğim zamanlardan biri geldi.
?Ay tüm gün Koç burcunda transit edecek. Migren ilacınızı yanında tutun çünkü biraz baş ağrıları artabilir. Onun dışında hareketli bir tempoya sahip olduğumuz bir gündeyiz. Şu yeniaya kadar sıkın dişinizi annem az kaldı.
?05:34’de Ay-Merkür kavuşum açısı gerçekleşecek. Rüyanızda bır bır birileri ile konuşuyor olabilirsiniz, yeni fikirler uykunuzda aklına gelebilir. Kalkınca not alın unutmayın.
?09:24’de Yeniay gerçekleşecek, detaylarını önceki gönderilerimden okuyabilirsiniz.
?10:52’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Şifa çalışmalar yapabilir, astroloji çalışabilirsiniz. Bir küçük sakarlık ve yaralanmalara dikkat sadece tamam mı annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.