1 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

31 Mart 2020

1 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,

Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek. Yine duygusal bir gündeyiz. Ailemizi özlediğimiz en yoğun günlerdeyiz. Yani en azından ben öyleyim.

00:23’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu durumda sürpriz gelişmelerin yaşanabileceğini göstermektedir. 1 Nisan gazına gelip şakaları abartmayın hele ben hiç sevmem.

01:28’de Ay Kiron karesi var, buralar yaralanmalara açık valla o şakalar kötü sonuçlanmasın uyarayım

.
13:21’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde de mantık ve duygular arasında gel gitler yaşayabiliriz. Karşı cinsle gerginlikler söz konusu olabilir.

20:50’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Günün en iyi saatleri bu saatler. Özellikle biriyle konuşmak istiyorsanız bu saatler oldukça destekleyici ayrıca tüm iletişim faaliyetleri de su gibi akar.

Bugünün başka bir olayı yok.

 

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.