1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

1 Mayıs 2019

1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Yepisyeni ayımız herkese uğurlu gelsin inşallah. Gönlünüzden ne geçiyorsa o olsun. Amin.

00:57’de Ay Jüpiter’le karesini yapacak. Gecenin bu saatinde kibir yapmayın, gerekli gereksiz şeyleri büyütmeyin gözünüzü seveyim.

Sonra ay boşluğa girecek 13:23’de çıkacak. Ay boşluktayken gök yüzü boş durmayacak Satürn babamız retrosuna başlayacak saat 03:54’de. Geldik yine Satürn diyince ay nolcak bize paniklerine. Şimdi bir şey olmayacak korkmayın. Satürn bizim Mahmut Hoca’mız. Siz iyilik yaparsanız ödülünüzü verir, siz kötülük yaparsanız cezanızı verir. Retro enerjisinde de bir içe dönüş söz konusudur. Dolayısıyla bu süreçte ki süreç 19 Eylül’e kadar sürecek, bize diyecek ki dön ablacım sen bi içine, bakalım neler neler yapıyorsun bir sorgula kendini. Değişmek için çaba göster. Gösterdin mi? Heh ben bu retro bitiminde ödülünü veririm. Hem de öyle bir veririm ki kalıcı olur. Yok ablam sen hala eski tas eski hamam mı? Bak işte şimdi sana öyle bir ders veririm ki sen değişmezsen ben değiştiririm. Yani biz buna dede filan diyoruz da aslında bu baya baya annemizin bize uyguladığı taktik. Misafirlikte sorulmadan bir şey istenmez, istersen cimciği yersin, istemezsen evde alasını yaparım. Tabi Satürn cimcikle değil balyozla geliyor ya orası ayrı. Diyeceğim o ki aslında kişi kendini bilirse korkmasına gerek yok. Hala sizi hayatın hangi alanında etkileyeceğini okumadıysanız haftalık yorumlarımdan ulaşabilirsiniz.

Bitti mi bitmedi. Merkür kardeş Mars abiyle uyumlu açı yapacak 09:37’de etkisi 5 gün sürer. Her türlü iletişim konularında destekleyicidir, harekete geçirir ama 11:49 itibariyle de Retro Satürn’e kare yapacak yani karmik zorlanmalar da olabilir. Bir taraf koş derken bir taraf dur diyecek bakalım nolacak ben de merak içindeyim.

13:23’de Ay artık Koç burcunda. Baharın da neşesiyle yerimizde duramayabiliriz. Hareketli bir gün.

21:26’da da Ay Kiron kavuşumu var. Bol bol dert dinleyip anlatırsınız artık. Ayrıca şifalanmak için iyi saatlerdir.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.