1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

30 Nisan 2023

1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Öncelikle tüm emekçilerimizin İşçi Bayramı kutlu olsun.

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Bugün yine mükemmeliyetçimizin üzerimizde olacağı bir gündeyiz. Hizmet etme isteğimiz artabilir.

💫10:38’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Sürpriz gelişmelere açık olduğumuz zamanlardayız. Fırsatları değerlendirmeyi unutmayın.

💫12:08’de Ay Mars sextili gerçekleşecek. Harekete geçebileceğimiz, enerjimizin yüksek olduğu saatlerdir. Bir şeyleri başlatmak isterseniz bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

💫20:31’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkiler konusunda hassaslaşabiliriz. Değerimizi sorgulayabiliriz, kendinizi bu enerjilere kaptırmak yerine sanatsal konularla ilgilenmek, film izlemek daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.