1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

30 Nisan 2022

1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?1 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Boğa burcunda olacak, dolayısıyla iştahımızın açık olacağı, konforumuza düşkün olacağımız, hayatı güzelleştirmek isteyeceğimiz bir gündeyiz.
?00:13’te Venüs-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bolluk, bereket, şans, para, dua, meditasyon, ibadet için harika saatlerdir. Dua etmeyi unutmayın.
?02:23te Ay-Mars sekstil açısı gerçekleşecek. Kendimizi çok enerjik hissedebiliriz. Ama o saatte ne enerjisi, yatın uyuyun annem.
?07:27’de Ay-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Yataktan zıplayarak uyanabiliriz. Yaratıcılığımızın çok yüksek olduğu saatlerdir, erken kalkarsanız bunu kullanmayı unutmayın.
?13:37’de Venüs-Plüto sekstil açısı gerçekleşecek. Özellikle ilişkiler bakımından çok güçlü olduğumuz, insanları etkileyebileceğimiz, güçlü ilişkiler oluşturabileceğimiz, güçlü insanlarla tanışabileceğimiz süreçlere işaret eder.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #1mayıs #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.