1 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Mayıs 2020

1 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Zorlu nisan ayını atlattık ve güzel bir Mayıs ayının bizimle olmasını diliyorum. Ayrıca tüm emekçilerin bayramını da kutluyorum.

Ay tüm gün Aslan burcunda, bugün mümkünse kendinizi şımartın. Güzel bir duş alabilirsiniz, normal şartlarda masaja, kuaföre gidebilirdiniz ama  mecburen evde kalıyoruz. O nedenle, güzel bir mum yakıp, güzel bir müzik dinleyebilirsiniz. Özetle hayatın tadını çıkarın. Sanatla ilgilenebilirsiniz, çocuklarınızla dramalar yapabilirsiniz. İşi eğlenceli hale getiren ve bu eğlenceden de keyif alacağınız bir süreçtesiniz.

06:40’da Merkür – Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürecektir. Merkür bizim iletişim tarzımızı temsil ediyor. Aynı zamanda haberleşmeyi, ticareti ve trafiği temsil ediyor.  Uranüs’le kavuştuğu zaman genelde senede bir görülen bir gökyüzü konumudur. (Retro denk gelirse değişir) Burada dikkat etmemiz gereken şey parayla ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler görülebilir. Bu gelişmeler haritanıza iyi etkileri varsa fırsatlar yakalayabileceğinizi gösterdiği gibi olumsuz olarak da kayıplara sebebiyet verebilir. Trafik kazalarına karşı dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimidir. Emniyet kemerlerinizi takın annem zaten sokağa çıkma yasağı da var oturun annem. Uçak kazaları gündeme gelebilir. Bilgi ile ilgili şok edici gelişmeler, belki aşıyla ilgili güzel gelişmeler, ilaçla tedavi ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Yani iletişimimiz oldukça aktif olacak, edindiğimiz bilgiler bizi sarsıcı gelişmeler niteliğinde de olabilir veya fırsatlar şeklinde de olabilir. Para piyasalarına da dikkat edilmelidir. Para ile ilgili gel sana fırsat verdim dedikleri anda, Merkür aynı zamanda hırsız olduğu için biraz dikkatli ve uyanıkta olmanız gereken zamanlara işaret eder.

14:15’te Ay-Venüs uyumlu açısı ilişkiler bakımında desteklendiğiniz, hayattan keyif alacağımız zamanlara işaret eder. Özellikle kadın figürlerinden destek almak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

19:04’te Ay-Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz agresif enerjileri barındıran bir zaman dilimindeyiz. Öfke patlamaları yaşanabilir. Birileri sizi çıldırtabilir. Sakin olun annem.

19:04’ten ertesi gün 08:35’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatler arasında önemli bir şeyler başlatmamanızı tavsiye ederim. Önemli işlerinizi 19:04’ten önce başlatmanızı tavsiye ederim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.