1 Mart Günlük Astroloji Yorumu

1 Mart 2019

1 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay tüm gün Oğlak burcunda seyahatine devam edecek. Meali gün boyu iş filan konuşursunuz çok aşk dolu bir gün değil zaten az sonra bahsedeceğim aşk meşk işlerinden.

05:25’de Ay Mars’la 06:09’da da Ay Güneş’le uyumlu açı yapacak. Yani hem enerjik hem de tuttuğunuzu koparacağınız bir güne işaret eder gökyüzü.

Venüs 15:31’de bu benim başıma hep dert olan ne yapacağı belli olmayan, gökyüzünün asi gezegeni Uranüs’le zorlayıcı açı yapacak. Bu da ilişkiler konusunda ani beklenmedik gelişmeler yaşanabileceğinin işaretçisi. Bu gelişmeler iyi olur mu derseniz ımmm ı ıh pek sanmıyorum. Sonrasında 19:45’de Venüs Kova burcuna geçecek zaten. Burada da ilişkilerde daha bir özgürlük arayışında olabilirsiniz. O Oğlak’daki soğuk nevalelik gidecek ama şimdi de bir isyan bayrağı açabilme riskiniz var. Bu süreçte sevgililerinize ay sen nerdeydin vay beni niye aramadın diye atar gider yapmayın, gider valla ben söyleyeyim. Böyle bir bireysellik sevdasına düşülecek ki karşıdakini özgür bırakmak en karlı iş.

Bir de 21:22’de Ay Satürn kavuşumu olacak ki bu da zaten sorumluluktu filan işte.

Yani bugün biraz oturup çalışma, sorumluluk alma günü. Aşk meşk filan nanay biraz bugün.

Çalışın gençler bizi çalışmak kurtarır.

Hadi öptüm çok merci bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.