1 Mart Günlük Astroloji Yorumu

28 Şubat 2022

1 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?1 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Zihnimizin oldukça aktif olduğu bol bol sosyalleşebileceğimiz bir gündeyiz. Özellikle özlediğiniz arkadaşlarınız varsa açın konuşun annem.
?01:11’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İşte asıl bu saatlerde zihnimiz çalışacak ama muhtemelen uykuda olacaksınız. Dolayısıyla uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz. Uyumayan var ise aklınıza enterasan fikirler gelebilir, not alın.
?05:01’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Güne sorumluluklarımızın farkında olarak başlayacağız ve sürekli yapılacak işlerimizi organize etmeye çalışabiliriz amaaaaaaa…
?05:01 ile 23:53 arasında Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bomboş bir gün. Elinizde biriken işleri bitirmek için harika bir zaman dilimidir. Yazar burda olumlu tarafından bakmaya çalışıyordu.
?Arada 06:56’da Venüs-Kuzey Ay Düğümü açısı gerçekleşecek. Özellikle para piyasalarıyla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir ya da ilişkinizle ilgili konularda önemli değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz ve hatta paranızla ilgili yatırımlarında gündeme gelebileceği günlerden geçiyoruz.
?23:53’de Ay Balık burcuna geçiyor. Oldukça maneviyatımız yükselebilir, herkesle empati yapmak isteyebilirsiniz. Sakin ve akışta geçen günler diyebilirim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.