1 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Mart 2020

1 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

01:41’de Ay Jüpiter’le üçgen açısını gerçekleştirdi. Bu da demek oluyor ki bu gece bol bol rüya görebiliriz.

11:03’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. İnsanları etkiniz altına almak isterseniz bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

18:52’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Otorite figürlerinden destek alabileceğiniz saatlerdir. Aynı zamanda sorumluluklarınızın da üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

18:52’den 22:20’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şeyler başlatmak yerine, hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olabilir.

22:20’den sonra Ay İkizler burcunda transitine başlayacak. Çal çene olacağımız, bol bol gündem takip edeceğimiz, iletişimimizin hızla akacağı zaman dilimlerine işaret eder.

Bugünün başka olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.