1 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

31 Ekim 2021

1 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?1 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Başak burcunda yer alacak. Dolayısıyla baya detaycı olduğumuz bir gündeyiz. Bir şeyleri ayıklamak istiyorsanız bu günü değerlendirebilirsiniz.
?07:18’de Merkür-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Daha önce 21 Eylül 2021’de üçgen açı, ardından iki gezegen de Retro pozisyonda 4 Ekim 2021’de tekrar üçgen açı gerçekleştirdi. 21 Eylül’deki açı daha çok imzalar, sözleşmeler için ideal, hayal gücümüzü kullandığımız, bol bol konuştuğumuz bir açı iken ikincisi ise Retro pozisyonunda gerçekleştiği için bir öncekinin yarım kalmışlarını tamamlamak üzerineydi. Şimdi ise tamamladığımız işleri gösterme zamanı. Yarım kalıp tamamladığımız işleri biraz daha büyütebilir yeni fikirler ekleyebiliriz. İş teklifi aldıysanız ve kabul etmediyseniz belki tekrar size fırsat gelebilir. Sosyal medya platformlarınız ile alakalı çalışmalar yapabilirsiniz. Bir önceki Merkür Jüpiter üçgeninde sosyal medya platformları uzun süre problemliydi. Bunun gerçek sebebi açığa çıkabilir. Ayrıca uluslararası ticaret ve eğitim konuları da gündeminize gelebilir.
?10:04’te Ay-Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Hayal kırıklıkları, aldanmalar, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar belki söz konusu olabilir. Olayları çok fazla kişisel algılamamanızı tavsiye ederim.
?16:42’de Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi duygusal olarak çok güçlü hissedeceğimiz zamanlara işaret eder. Karizmalarımız çok yüksek olacak. ?
?20:00’da Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. İlişkilerde huzursuzluklar, sıkıntılar yaşayabiliriz. Hayattan keyif almadığınızı filan hissedebilirsiniz çok takılmayın geçici bir etkidir.
?20:00 ile ertesi gün 02:10 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1 Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.