1 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

1 Kasım 2023

1 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀1 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.
💫00:05’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Özellikle problemlerinizi biriyle paylaşmak iyi gelecektir. Bu saatte birini bulamıyorsanız yazabilirsiniz ya da uykuya dalmadan evvel problemin çözümü nedir diye niyetlenirseniz rüyalarınızda belki de çözüm yollarını görebilir ya da mesaj alabilirsiniz.
💫10:25’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz ilişkilerle ilgili iç sesimizi fazla konuşabilir, eleştirel olabiliriz.
💫15:36’da gerçekleşecek olan Ay Neptün karesi ile doğru bildiklerimizin çok da öyle olmadığını öğrenebiliriz. Bu saatlerde tahminlerimizde yanılabiliriz, birinin söylediği şeylerin yanlış olma ihtimali olabilir ya da biz de yanlış anlayabiliriz. Çok önemli kararları bu saatte vermemekte fayda var.
💫15:36’dan ertesi gün 00:30’a kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi sabah saatlerine getirmek, yeni bir şey yapacaksanız bu saatlerin öncesini tercih etmek daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.