1 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

1 Haziran 2022

1 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?1 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay İkizler burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?08:48’de Ay Yengeç burcunda transitine başlayacak. Ev, aile, duygularımız, sezgilerimiz gündemde olacak.
?16:34’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler abartmalara, duygularımızla hareket etmeye açık saatlerdir.
?18:23’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gündemimiz ilişkiler ve para olabilir. Bu konular gündeminizdeyse bu saatleri değerlendirin annem.
?20:30’da Aymars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi gergin hissedebiliriz. Öfke patlamaları yaşayabiliriz. Bakın ponçiklerim, gökyüzü böyle diye bunu deneyimlemek zorunda değiliz. Bunu yönetmek bizim elimizde. Gidin spor yapın, hamur yoğurun ya da aksiyon filmi izleyin enerjiyi siz yönetin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Haziran #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.