1 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

31 Mayıs 2023

1 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀1 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫02:45’de Ay Akrep burcuna geçecek. Biraz daha kuşkucu olabileceğimiz bir gündeyiz. Bankalar ve kredi kartı ile ilgili işleriniz gündemde olabilir.

💫03:02’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Gece gece üst komşunuza sinirlenebilirsiniz, yapmayın annem.

💫09:03’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz aşırılıklara kaçma riskiniz var. Kahvaltıyı çok abartmayın, önümüz yaz.

💫15:11’de Ay Mars karesi ile birlikte kendimizi harekete geçmek zorunda hissedebiliriz.

💫15:29’dan sonra Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek ve sorumluluklarımızı daha kolay halledebileceğiz. Önemli işlerinizi bu saat ve sonrasına bırakmak daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Haziran #boğa #yeniay #boğayeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.