1 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Haziran 2020

1 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Yepisyeni ayımız vatana millete hayırlı olsunnn.
Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek. Estetik ve güzellik konularının ön planda olduğu, kendimizi uzlaşmacı ve barışçıl hissedeceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Ayrıca entelektüel sohbetlerden hoşlanabiliriz, sanatsal konular daha çok ilgimizi çekebilir, illa sanatsal bir etkinliğe katılamasak bile, kendimizi güzelleştirmek bile bizi motive edebilir. Sevmek ve sevilmek bize iyi gelebilir.
00:15’de Ay-Merkür karesi gerçekleşti (Ben yine geç kaldım) . Aile içi iletişime dikkat etmemiz gereken saatlerdir. Yanlış sözler veya ifadeler huzurumuzu kaçırabilir. Mantığımız ile duygularımız arasında kalabiliriz. Duygusal olarak huzursuzluğa sebep olacak konuları konuşmayı biraz ertelemekte fayda vardır. Sinirleneceğinize uyuyun annem.
08:09’da Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Duygusal olarak huzur ortamı ile kişisel isteklerimizin çelişebileceği bir zaman dilimine işaret ediyor. Dürtüsel davranmamakta fayda vardır. Daha sakin olmaya özen gösterin. Kendi ihtiyaçlarınızdan önce başkalarının ihtiyaçları ile ilgilenin bu durum size de iyi gelecektir. Bazen dürtüsel tavırlara girdiğimizde olaylar hiç istemediğimiz noktalara ulaşabiliyor. Güzellik ve uyum arayışında olun, sevginizi ön plana çıkarın şekerim.
12:27’de ‘de Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Artık daha rahat edeceğimiz saatler. Duygularımız ve irademiz arasında dengeyi kurabildiğimiz saatlerdir. Psikolojimiz gayet düzgündür. Bu saatleri değerlendirin çünkü irademizin çok güçlü. Halletmemiz gereken işlerde daha kolay hareket edebiliriz. Önemli toplantı veya görüşmeler için bu saatleri tercih edebilirsiniz.
18:19’da Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Uyumlu ve uzlaşmacı olacağımız bir zaman dilimine işaret eder. Ayrıca romantik ve hoş saatlerdir. Sevgi sözleri kolaylıkla söylenebilir. Sevdiklerimiz ve değer verdiklerinizle iletişim halinde olun. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Sevgi öyle büyük bir güç ki bu gücün farkına varalım. Kalbinizden sevgi eksik olmasın tatlişlerim.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.