1 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

1 Eylül 2023

1 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀1 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Balık burcu enerjisiyle başlıyoruz.
💫04:20’de Venüs duruyor. Venüs ilişkileri, stratejiyi, parayı, güzel ve tatlı olan şeyleri temsil eder. 7 Eylül 04:20’ye kadar da durağan pozisyonda olacak. Şimdi burası önemli, çünkü kendi değerinizi ortaya çıkarmaya çalışırken terse düşme riskiniz var. İlişkilerde durgunluklar söz konusu olabilir. Önemli adımlar atmak için uygun değildir.
💫05:19’da Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Normalde yaratıcılığımızın üzerimizde olduğu zamanlardır ama o saatte o yaratıcılığı anca rüyanızda görürsünüz annem. Belki de görürsünüz rüyanızı not alın.
💫11:13’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Maneviyatımızın yüksek olduğu zamanlardır, şifa çalışmaları, meditasyon konuları için kullanabilirsiniz.
💫13:35’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Kendimizi güçlü hissettiğimiz, insanları etkimiz altına aldığımız saatlerdir.
💫13:35’den 16:24’e kadar Ay boşlukta olacak. Yeni bir şey başlatmak için çok uygun değildir. Kontrol edilemez olaylar gerçekleşebilir.
💫16:24’de Ay Koç burcuna geçecek. Kendimizi daha cesur hissedebiliriz. Spor yapmak iyi hissettirebilir. Ay Koç burcundayken genelde koştururuz.
💫17:11’de Jüpiter duracak. Jüpiter ise büyümeyi, genişlemeyi temsil eder. 7 Eylül 17:11’de retrosuna başlayacak. Büyütmek ve geliştirmek istediğiniz işleri bugüne çok getirmemeye özen gösterin. Valla elinizde patlar ben karışmam. Ay da Koç burcunda fevriliğin kaybettireceği günlerden geçiyoruz.
💫21:49’da Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz agresyona açık saatlerdir. Ona buna çok sinirlenmeyin annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.