1 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

30 Eylül 2022

1 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀1 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,🥰

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Bugün yaşam enerjimiz yüksek, bilgiye aç, eğlenceli bir gündeyiz.

💫08:00’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler hem ruhsal hem fiziksel şifa çalışmaları için oldukça destekleyicidir. Aynı zamanda birilerine yardımcı olmak da iyi olabilir, özellikle de kahvaltıda kalan fazla yumurtalar olursa kediler bayılıyor.

💫15:47’de Ay Satürn sextile açısı gerçekleşecek. Gruplarla birlikte olmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmekten ekstra keyif alabilirsiniz. Grup bilincimiz yüksek olur, arkadaşlarınızla ders çalışmak isterseniz bu saatleri değerlendirin diyeceğim de Cumartesi Cumartesi ne dersi. Gençsiniz gezin eğlenin, hafta içi çalışırsınız.

💫18:03’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler gergin saatler. Seven sevdiğinden uzak dursun. Merkür retrosu için köprüden önce son çıkıştayız kırmayın birbirinizi.

💫21:11’de Venüs Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartılara, aşırılıklara dikkat! Özellikle fazla tatlı kaçırabilirsiniz, diyabet hastaları için sıkıntılı süreçlerdir. İlişkilerde kendimizi değersiz hissedebiliriz ya da karşımızdaki insanları gözümüzde çok fazlasıyla abartabiliriz. Kibirli kibirli davranabilir, ilişkilerimizi zedeleyebiliriz. Zevk aldığımız konularda fanatizm artabilir. Özellikle futbolda fanatizme esktra dikkat.

💫23:44’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde varsayımlarımız sebepli hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Nedenini öğrenmediğiniz hiçbir şey için abartmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.