1 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

1 Aralık 2019

1 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Kova burcunda olacağı için kalabalık ortamlarda kendinizi daha keyifli hissedebilirsiniz, arkadaşlarınızla görüşmek isteyebilirsiniz, fantastik filmler seyretmek için ideal bir gündür.

02:06’da Ay Kiron uyumlu açısı olduğu için rüyalar size yol gösterici olabilir. Zorlayıcı rüyalar görüyorsanız da aslında şifalandığınızın işaretçisidir.

05:37’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Azıcık gergin olabilirsiniz, pat diye uyanabilirsiniz, biraz gergin uyanmanıza sebebiyet verebilir.

14:43’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Agresyonun yüksek olduğu saatlerdir. Biri gözünüzün üstende kaşınız var derse tabi Allah da beni böyle yaratmış diyin geçin çok takılmayın annem.

16:43 Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Otoriteden destek almak için güzel saatlerdir. Ayrıca eril ve dişil enerji dengede olacağı için kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Kafanızı karıştıran konular varsa bir bilene sormak için bu saati kullanabilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.