1 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

30 Kasım 2021

1 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?1 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Yepisyeni bir ay size aşk, sağlık, mutluluk ve ne istiyorsanız onu getirsin.
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.
?02:14’te Güneş-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etkiyi 3-4 gün kadar hayatlarımızda hissedebiliriz. Bu günlerde otorite ile aranızdaki sorunları giderebilirsiniz. Babanız veya patronunuz ile aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Daha disiplinli olabilir, amaçlarınız için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.
?06:42’te Ay-Plüton kare açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde iç sıkıntısı hissederseniz bilin ki bu etki yüzünden. Kendinizi baskı altında da hissedebilirsiniz. Bu etkilerin geçici olduğunu bilin annem.
?07:18’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Önceki etki ile oluşan sıkıcı etki dağılmaya başlayacaktır. Bu saatlerde keyfiniz yerine gelecektir.
?07:18 ile 14:55 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?14:55’te Ay Akrep burcuna geçiş yapıyor. Duygularınızı daha derinden hissetmeye başlayabilirsiniz. Mahremiyet ihtiyacınız artabilir. Duygusal krizlere de daha fazla açık olabilirsiniz dikkat edin.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #1Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.