1 Ağustos Aslan Burcundaki Yeniay

1 Ağustos 2019

1 Ağustos Aslan Burcundaki Yeniay

Kalk kalk kalk hadi harekete geçiyoruz. Temmuz’da yattın uyudun, dibe vurdun, önünü göremedin, hep beraber ağladık sızladık ama şimdi hareket vakti. Hayattan keyif alma vakti.

Şimdi önümüzdeki süreçte bir ilişkin varsa pat diye bitebilir burada karalar bağlamıyoruz çünkü daha iyisi geliyor. Çocuk sahibi olmak istiyorsan bir güzel destekleniyorsun canım arkadaşım. Yok ben sporcuyum spor yapacağım diyorsan başarı da seninle.  Aaaa ben kendimi sahnelere atacağım diyorsan buyur sahne senin.

Tek bir kural var. Harekete geçmek zorundasın. Bu hayatta oturduğu yerden başarıya ulaşacak tek canlı tavuktur. Oysaki şimdi Aslan olma vakti. Hayallerini gerçekleştirebilir, tuttuğunu koparabilir, istediğin her şeyi elde edebilirsin. Sadece artık oturduğun o tahttan kalkman lazım.

Sen risk al ben senin arkandayım diyen gökyüzü sürprizin nereden geleceği de belli olmaz fırsatlara karşı uyanık ol demeyi ihmal etmiyor. Son bir uyarı elinden gidenin arkasından ağlama çünkü o giden aslında sana daha güzel şeyleri getirmek için gitmiştir.

 

 

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.