1 Ağustos 2023 Kova Burcunda Dolunay

1 Ağustos 2023

1 Ağustos 2023 Kova Burcunda Dolunay

🍀1 Ağustos 2023 tarihinde 21:31’de Kova burcunun 9 derecesinde Dolunay deneyimleyeceğiz.
Bana tek bir cümleyle anlat bu dolunayı deseydiniz geliyor cinnet derdim.
💫Kova toplulukları, grupları, kitlesel olayları, isyanı, tembelliği, gelecekle ilgili fikirleri temsil etmektedir. Sabit bir burç olduğu için biriktirir ve en sonunda ortaya çıkarır ancak bu ortaya çıkarma şekli düzeni bozup yerine yeni bir düzen kurmak üzerine olduğu için devrimle bağdaştırılır. 💫Dolunay ise ortaya çıkarma enerjisi olduğu için bu süreçte hem fikirsel hem de antisciası Akrep olduğu için duygusal ne varsa ortaya çıkarma potansiyelimiz bulunmaktadır.
💫Dolunay’a Jüpiter ve Uranüs kare açı yapmaktadır ve bunlar Boğa burcunda olduğu için özellikle para, toprak ve güvendiğimiz insanlarla ilgili bir çatışma enerjisini barındırıyor. Durup durup bir anda olayları abartarak patlama enerjisi çıkarabilir.
💫Dolunay’ın dispozitörü Satürn ise Retro Balık burcunda ve Başak burcundaki Merkür ile bir karşıtlığı var. Buna da akıl tutulması, içimi kemirenlerin bastırılması, kendini ifade edememe ya da kontrolü kaybetme olarak deneyimleme riskimiz var.
💫Jüpiter ve Uranüs’ün dispozitörü Venüs ise Aslan burcunda Retro zaten. Değerle ilgili konuların üzerinden geçiyoruz. Öz değerimizi sorguluyoruz ve bize değer vermeyen insanları da tek tek hayatımızdan çıkarıyoruz ama bu belki de büyük öfke patlamalarıyla gerçekleşiyor, çünkü Neptün 150’liliği tasarladığımız şeylerin, değer verdiğimiz konuların çok da öyle olmadığını, daha evvelden bunu fark edemediğimizi, olmayacak şeyleri oldurmaya çalıştığımızı, keza Plüton Oğlak’la da Venüs’ün 150’liliğinin yod açı kalıbı oluşturduğunu da görürsek oldukça zorlayıcı bir süreçten geçip artık bazı şeylerin kabak gibi ortaya çıkışıyla beraber artık değişime direnemeyeceğimizi de göstermektedir.
Off çok teknik yazdım.
✅• Yani patlamaya hazır bir volkan gibiyiz.
✅• Biriktirdiklerimiz artık dökülecek.
✅• Global bazda kitlesel üzücü olaylar yaşanabilir.
✅• Yangın, deprem bu dönemin gündem konusu olabilir.
✅• Mültecilerle ilgili yeni yasalar.
Ancak en çok korktuğun ise kitlesel hareketler. Çünkü bu dönem başlayan kitlesel hareketler kolay kolay durdurulamayabilir. Umarım kimse akıl tutulması yaşamaz.
💫 Peki biz ne yapacağız derseniz, hayatınızı değiştirmek için yeni organizasyonlara, gruplara katılabilirsiniz, sosyal çevrenizdeki değişiklikler size de iyi gelebilir. Gruplarla yeni eğitimler almak, yeni şeyler öğrenmek bu dönemi daha sakin atlatmanıza sebebiyet verebilir.
Umarım hakkımızda hayırlısı olur.
Sevgilerimle Tuğba… #astroloji #astrologanne #tugbakaradayı #1Ağustosdolunay #kovadolunayı

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.