1-7 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları ve 5 Haziran 2020 Yay Burcundaki Ay Tutulması

31 Mayıs 2020

1-7 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları ve 5 Haziran 2020 Yay Burcundaki Ay Tutulması

Selamlar canım arkadaşlarım,

Oldukça yoğun ve önemli bir hafta bizleri beklemekte. Artık olayların apaçık ortaya çıkacağı ve bizi değerlerimizle yüzleştirecek bir döneme giriyoruz. Bu hafta zihnen ve kalben oldukça aktif olacağız. Özellikle ilişkiler konusunda geri dönülmez adımlar atma riskimiz oldukça yüksek.

 

3 Haziran 2020/ Venüs Mars karesi: Değerlerimiz için savaşmak zorunda kalabilir, ilişkilerimizde zorlanabiliriz. Daha tutkulu bir ruh haline bürünebiliriz ancak bu tutkularımızı ortaya koyma konusunda cesaret göstermek zorunda kalabiliriz. Zihnimiz bizi ilişkilerimiz ve kendimize verdiğimiz değerler konusunda zorlayabilir, tartıyı önümüze koymamız gereken zamanlardayız. İlişkilerdeki değer verdiğimiz konuları hissetme ve ifade etme bakımından çelişkiler yaşayabiliriz. Fakat irademizi kullanarak tüm bu sıkıntıların üstesinden gelecek cesareti de kendimizde bulabiliriz.

3 Haziran 2020/ Güneş Venüs Kavuşumu: Ve Venüs Güneş’in kalbinde. Fakat Venüs artık bu saatten sonra daha stratejik taraflarını göstermekte başlayacak. İlişkilerdeki kötücül taraflar daha belirgin hale gelecek. Bu günlerde eski sevgililer hatlarınızı daha fazla meşgul edebilir ancak bir kez daha uyarıyorum ki Retrolar karmik dönemlerdir, yani hesapların kapanacağı zamanları göstermektedir. Bu demek değildir ki her gelen eski sevgili mutlaka gidecek. Ancak unutmamak lazım ki gelen iyi ya da kötü karmaya etki etmeye gelecek

5 Haziran 2020 Ay Tutulması: Ay tutulması 22:12’de Yay burcunda gerçekleşecek. Ay tutulmaları dolunaylar olduğu için artık yapılan işlerin ortaya çıkmasını ve bu konularla ilgili artık daha fazla çaba sarf edilmemesinden dolayı bırakma enerjisine sahiptir. Yay burcu teması itibariyle, dini ve felsefi konuları, uluslararası işleri, göçmenleri, yargı ile ilgili konuları, ticareti, eğitimi, bilgiyi, hoşgörüyü, abartmayı ve takıntıyı temsil eder. Tutulma anının yükselen burcu Oğlak olduğu için konular daha fazla sistemle, üst yöneticilerle, otorite figürleriyle ve devletlerle ilgili olabilir. Tutulmaya Mars ve Neptün’ün zorlayıcı açısı etki edecek. Dolayısıyla dünya bazında göçmenlerle ilgili problemler, azınlıklara yapılan haksızlıklar, azınlıklarla ilgili problemler, denizden gelen depremler, dinle ilgili konularda fanatik tavırlar, agresif enerjiler, şiddet ve isyan enerjisi, hırsızlıklar, yanılgılar, yangınlar, deniz kazaları, para piyasalarında spekülasyonlar, dini yerlere saldırılar, büyük rüşvet olaylarının ortaya çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir. Ayrıca yöneticilerin istifası ve yöneticilere yapılacak olan saldırılar da gündeme gelebilir. Tanınan insanların görev değişikleri, vefatlar gündeme gelebilir. Bilgi akışıyla ilgili konularda problemler, kısıtlamalar, fanatik davranışlar yaşanabilir. Önümüzü görmekte zorlanabileceğimiz ama yapılan işlerin de deşifre olabileceği, gündemin yoğun olduğu bir sürece giriyoruz. Bu süreçte kişisel olarak öğrendiğimiz bilgilerin güvenilir olduğundan emin olmalı ve hemen galeyana gelmemeliyiz. Fanatik davranışlar bu süreçte en büyük sınavımız olacaktır.

5 Haziran 2020/ Merkür Uranüs Sekstili: Aile, aidiyetler, yuva konuları gündemimizde olacaktır. Bu konularda sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Ev alma, ev satma, aileyle bağları güçlendirme, köklerimi araştırma, nostalji yapma, eski aile fotoğraflarına bakma, geçmişte tanıdıklarımızla iletişime geçmek için harika zamanlardır.

5 Haziran 2020/ Merkür Şiron Karesi: Ailevi konularda gerçekleştirmek istediklerimiz ile hayat şartları, kişisel motivasyonlarımız bizi zorlayabilir. Ancak bazen yaralandığımız ve zorluk yaşadığımız konular bizi daha da güçlendirir. Hatta başkasının derdine deva olmamız bazen bizim de şifalanmamıza neden olur. Dolayısıyla bu süreçte ağlamak yerine harekete geçmeli ve insanlara yardımcı olmalıyız.

6 Haziran 2020/ Güneş Mars Karesi:  Tam bir oturarak başarıya ulaşan canlı tavuktur açısı. Hayallerimizi gerçekleştirmek istiyorsak, harekete geçmeli, bizi zorlasa bile iradeyi bırakmamamız gereken zamanları gösterir. Az laf çok iş zamanlarıdır. Zaman zaman bizi sinirlendirecek insanları hayatımıza çekebiliriz. Egonuz başkalarına batmasın.

Burcunuza etkisini merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

 

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
2 Comments
  1. Emeğinize sağlık tamda bu süreçte burcu kova yükseleni boğa olan oğlumun üstlerine karşı başlatmış olduğu haksız kazanç ve mobbing le ilgili şikayetlerinin araştırılması dönemi oluyor endiseliydim çünkü minareyi çalan kılıfını hazırlar oğlumda hiç politik biri değildir sanıyorum adalet hakkıyla tecelli edecek tabi bizde duamızı devam edeceğiz ☺️slmlr

  2. Kaleminize sağlık evet çok zor bir süreç e giriyorum çekişmeli bir boşanma davası beni bekliyor…çok direndim ama yürüyemedik olmayınca olmuyormuş…günlerdir uyuyamiyorum ama adamın dersi tabak çanak nasıl paylaşılacak, çocuklar sele kalsın ama nafaka isteme…farkında mi acaba yuvamız yıkılıyor ?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.