?21 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

20 Mayıs 2022

?21 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?21 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Kova burcunda sosyal kelebek şeklinde başlıyoruz. Aman da ne güzelmiş organize olmak aman da ne özlemişim arkadaşlarımı dediğimiz bir gündeyiz.
?04:22’de Güneş İkizler burcunda transitine başlıyor. İyi ki doğdunuz İkizler Burçları. Siz olmasanız bir nasıl her şeyden haberdar olurduk, merak nedir sizden öğrendik, hızlılığı sizden öğrendik, dualiteyi sizden öğrendik, gıybeti sizden öğrendik ? şaka şaka gıybet değil bilgi alışverişi. Sizleri çok seviyoruz Zodyak’ın yaramaz çocukları.
?17:03’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde birilerine yardım etmek, konuşarak dertlerimize deva bulmak mümkün. Derdini söylemeyen derman bulamaz annem.
?18:15’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Biraz daha kalabalıklar içinde kendimizi yalnız hissedebiliriz. Bireyselliğin ön planda olduğu zamanlardır.
?22:17’de Merkür Güneş kavuşumu gerçekleşecek. Merkür cayır cayır yanacak, meali kimliğimiz kelimelerimizin önüne geçebilir, iletişimle ilgili sıkıntılar yaşayabiliriz, sosyal medya ile ilgili problemler, ulaşımla ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Hayır cazimi değil, dilekleriniz yanabilir. Deklinasyon farkı var çünkü. Her astroloğun dediği doğru olmak zorunda değildir, astroloji bir yorum sanatıdır, en güzeli deneyimdir, deneyin bakalım dilekleriniz mi gerçekleşiyor yoksa bu dönem sıkıntılı mı geçiyor? Kararı siz verin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Mayıs #burclar #ikizlerburcu #burcyorumları #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.