?10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

9 Temmuz 2022

?10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?10 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz.
?02:04’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Böyle bir içimize sıkıntı basabilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz ama önemli bir şey değil geçici bir etkidir annem.
?03:55’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde maneviyatımız yüksek olabilir, ibadet, meditasyon yapmak isteyebiliriz, ayrıca rüyalarımız da daha mistik olabilir.
?07:34’de Ay Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Kendimizi gayet güçlü hissedeceğimiz bir güne başlıyoruz.
?07:34’den 11:34’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatte bir şey başlatmayın derim ama bayram bayram ne başlatacaksınız allasen. ?
?11:34’den sonra Ay Yay burcunda transitine başlayacak. Haydi eller havaya. Çok eğleneceğimiz bol bol gezeceğimiz, hoşgörümüzün oldukça yüksek olduğu bir gündeyiz.?
?11:38’de Güneş Uranüs sextile açısı gerçekleşecek. Odağınızı yaratıcı konulara verirseniz şahane fikirler bulabiliriz. Size süper fikirler verebilecek insanlardan destek alabilirsiniz. Bayram diyip boş geçmeyin kiminle ne iş yapabilirsiniz bunu düşünün annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #10Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.