Yengeç Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Temmuz 2023

Yengeç Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İletişiminiz, kardeşleriniz ve kuzenleriniz, yakın çevreniz, kısa yolculuklarınızla ilgileneceğiniz bir hafta olacak. İletişim konularında detaycı davranabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların yardımına koşabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız aracılığı ile insanlarla iletişim kurabilirsiniz, faydasını birçok alanda görebilirsiniz. Yenilikler hayatınıza bolluk getirebilir. Karar verdiğiniz konularla ilgili eyleme geçebilirsiniz. Kardeşlerinizle kısa yolculuklar planlayabilirsiniz. Farklı konularla ilgili yaptığınız çalışmaları uygulamak için zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bakış açınız keskin olabilir, tekrar gözden geçirmenin faydasını görebilirsiniz. Faydalı olduğunu düşündüğünüz bilgileri paylaşmak isterken kendinizden emin olmak isteyebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.