Yay Burcu ve Yükselen Yay (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Hafta başından itibaren odağınız kendinize kayıyor! Kendinizi ortaya çıkarmanın vakti geldi. İstekleriniz, amaçlarınızı doğrudan ortaya koyabileceksiniz. Geri planda kaldığınız bir sürecin sonunda kendinizi çok daha güçlü hissedebilirsiniz. Ayrıca dış görünüşünüz ile ilgili değişimler de yapabilirsiniz. Bu değişimleri Aralık ayının ilk yarısında yapmanızı tavsiye ederim. Çarşamba günü itibariyle kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bir süredir sustuğunuz konuları konuşmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi daha konuşkan hissedebilirsiniz. Cumartesi günü aşk hayatınızdaki yanlış anlaşılmaları, iletişim sorunlarını çözebilirsiniz. Kardeşiniz veya kuzeniniz ile aranızda süren sorunları çözmek için de adım atabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.