Terazi Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Terazi Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Terazi

Salı günü aşk hayatınızda bazı sorumluluklar almanız gerekebilir. Flörtleriniz ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü bir flörtünüz ilişkiye evrilebilir. Bu konuda önemli şeyler konuşabilirsiniz. Cuma günü ise kalbi boş olanlar aşkı bulabilir. Karşınızdaki kişi sizden olgun olabilir. Aynı gün sağlığınızın iyiye gittiğini ve süregelen hastalıklarınızdan kurtulduğunuzu fark edebilirsiniz. Pazar günü partneriniz ile aranızda ufak ağız dalaşları yaşayabilirsiniz.

Terazi
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.