İkizler Burcu ((5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Haziran 2023

İkizler Burcu ((5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İletişiminiz, yakın çevreniz, kardeşlerinizle geçecek bir hafta geçirebilirsiniz. İletişim konularında rahat olabilir, sevginizi tatlı dilinizle gösterebilirsiniz. Öğrendiklerinizi aktarmak isteyebilir, herkesin sizin gibi ilgi duymasını bekleyebilirsiniz. Kendi görüşlerinize ve düşüncelerinize güvenseniz de başkalarının düşüncelerini önemseyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızı organize edebilirsiniz. Birçok kişi ile iletişim halinde olabilirsiniz. Maddi konularla ilgili temkinli davranmanızda fayda olabilir. Sezgilerinizi mantığınızla birleştirebilirseniz kazançlı çıkabilirsiniz. Konuşmalarınız net ve açık olacaktır. Size söylenen hiçbir şeyi unutmayacağınız bir hafta olabilir. Yakın çevrenizdekilerin  samimiyetini sorgulayabilirsiniz. Öncelikle kendinizden başlarsanız daha objektif davranabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.