İkizler Burcu (2-8 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2022

İkizler Burcu (2-8 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yeni yılın ilk haftasında ortaklaşa gelirleriniz, alacaklar ve borçlarınız, banka ve sigorta işleriniz, dönüşüm yaşayacağınız konular gündeminizde olacak. Kariyerinizle ilgili kafanız karışabilir ancak sezgisel düşünme tarzınız ile doğru olanı ortaya çıkaracaksınız. Karşılaştığınız problemleri kabullenip, çözüme kavuşturma yoluna gideceksiniz. Günlük hayatınızda her şeyi kontrol edemeyeceğinizi fark edeceksiniz. Sistemli bir şekilde ilerleyeceksiniz. Arkadaş grupları içerisinde kendinizi yalnız ve güvensiz hissedebilirsiniz. Farklı fikirler, müzikler, filmler ilginizi çekebilir. Yeni insanlar tanımak ve değişik yerler görmek isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşabileceğiniz sizi anladığını düşündüğünüz gruplar içinde olmayı tercih edeceksiniz. Kendi bireyselliğinizi fark edecek, isteklerinizi ve yaptıklarınızı düşüneceksiniz. Özgürleşmek ve kendinizi ortaya çıkarmak için harekete geçeceksiniz. Kendinize karşı objektif davranamayabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.