Yengeç

Yengeç Burcu (20 Haziran – 26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta davet edildiğiniz yerlere gitmek istemeyebilirsiniz ama sosyalleşmek size iyi gelecektir. Aşk hayatınızda gücü elinize aldığınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla aranızdan su sızmayacak. Bu hafta kuaföre uzun saatler geçirebilir kendinize bakım günü ayırabilirsiniz. Kendinizde yarattığınız fiziksel ve zihinsel değişimler çevreniz tarafından kıskanılabilir aman dikkat.

Yengeç

Yengeç Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iletişimden uzak izole bir şekilde başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz aceleci davranışlar yöneticileriniz tarafından eleştirilebilir. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projeniz için yatırımcı ve sermayedar bularak destek alabilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı konularınızda süreç sizin düşündüğünüzden farklı ilerlerken bu durum hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Fakat bu durumdan çabalarınız sayesinde şanslı bir şekilde çıkabilirsiniz. Bazı borçlarınızı ve […]

Yengeç

Yengeç Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yapacağınız anlaşmalarda ve görüşmelerde şans sizden yana olabilir. Vergi ödemeleriniz, kredi taksitleriniz veya günü gelmiş borçlarınız için dikkatli ve titiz olmanız gereken bir dönemdesiniz. Uzun süredir sonuçlanmasını beklediğiniz bir davanız sizin için olumlu sonuçlanabilir. Arkadaşlarınızla beraber aniden yapacağınız planlardan büyük haz alabilirsiniz.

Yengeç

Yengeç Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü şifa çalışmalarına başlayabilirsiniz. Mental ve fiziksel rahatsızlıklarınızın çözümünü bulabilirsiniz. Hafta sonu itibariyle arkadaş ortamınızda yaşadığınız iletişim sorunları çözülebilir. Bu süreçte aranızın bozulduğu arkadaşlarınız ile arayı düzeltebilirsiniz. Fakat aynı gün itibariyle yaşamınızdaki krizleri çözmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca aileniz veya partnerinizden kaynaklı maddi gelirlerde problemler yaşanabilir.

Yengeç

Yengeç Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü arkadaşlarınız ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Ama bu iletişim sırasında yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle kariyerinizde daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Yükselme arzusu ile hırslanabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizden bir aşk itirafı gelebilir. Ayrıca sosyal gruplar içinde popüler hale gelebilirsiniz.

Yengeç

Yengeç Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü civarında aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Aşık olabilirsiniz! Çarşamba günü hayalinizdeki eğitimi almak için adım atabilirsiniz. Perşembe günü ilişkiniz boyut atlayabilir. Cuma günü kariyeriniz ile ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle kendinizi inzivaya çekebilir, kalabalıklar içine girmekten hoşlanmayabilirsiniz.

Yengeç

Yengeç Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü itibariyle içinize çekilebilirsiniz. Rüyalarınızda eski anılarınızı görebilirsiniz. Çarşamba günü kariyerinizde oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz. Eğer iş arıyorsanız bu dönemde istediğiniz işi bulabilirsiniz. Cuma günü sosyal çevreniz vasıtası ile büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz. Pazar günü ise arkadaşlarınız ile kriz yaşayabilirsiniz.

Yengeç

Yengeç Burcu(02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü sosyal statünüzü değiştirecek fırsatlar bulabilirsiniz. Çarşamba günü ilişkinizi güçlendirecek kararlar alabilirsiniz. Özellikle evlilik gündeme gelebilir. Perşembe günü bir arkadaşınız sizi oldukça şaşırtabilir. Sosyal çevrenizde şok edici gündemler yaşanabilir. Cuma günü partnerinizin ailesinden destek görebilirsiniz, onların onayını alabilirsiniz. Cumartesi günü ise gelecek planlarınızı düşünebilir, onlar için harekete geçebilirsiniz.

Yengeç

Yengeç Burcu(25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Yengeç ve Yengeçler: Bu hafta hayalleriniz hedefleriniz ilgili kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi hayallerinize götürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gelecek planlarınıza doğru adım atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla seyahat planları yapabilirsiniz. Ekip çalışmaları vizyonunuzu arttırabilir, sosyalleşmek için harika bir hafta. Bir ilişkiniz varsa daha ciddi bir boyuta geçebilir.

Yengeç

Yengeç Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü partneriniz ve onun ailesi ile ilgili bazı krizler yaşayabilirsiniz. Özellikle eşinizin annesi yüzünden aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Aynı gün eğitiminiz ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz: Çarşamba günü itibariyle odağınız arkadaşlıklarınızda olabilir. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Pazar günü bir arkadaşınız ile tartışabilirsiniz. Arkadaşlığınızda sorun yaşanabilir.

Yengeç

Yengeç Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Haftanın ilk günü itibariyle sosyal çevrenizde daha konuşkan olabilirsiniz. Daha çok arkadaşlık kurabilirsiniz. Salı günü yurtdışına çıkma, seyahat planını yapabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bir eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Çarşamba günü kariyerinizde süregelen krizleri çözme fırsatı elde edebilirsiniz. Cuma günü itibariyle yabancı dil öğrenmek, kendinizi geliştirmek gibi uğraşlara vakit ayırabilirsiniz. Cumartesi günü aileniz ile ilgili önemli gündemler […]

Yengeç

Yengeç Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Salı günü borçlarınız ve ödemeler sizi sıkıştırabilir. Harcamalarınızın sorumluluğunu almanız gerekebilir. Perşembe günü patronlarınız ile yaşadığınız bazı krizleri çözebilirsiniz. Cuma günü iş arıyorsanız yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş başvurularınızı yapabilirsiniz. Aynı gün önemli bir seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizi ileriye götürecek bir eğitime başlayabilirsiniz. Pazar günü partneriniz ile onun ailesi yüzünden sorun yaşayabilirsiniz.

Yengeç
Nasıl yardımcı olabilirim?