Aslan

Aslan Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan haber alarak başlayabilirsiniz. Bu hafta kazalara karşı dikkat olmanız gereken bir hafta. Şayet havaalanında uçağınızı kaçırmış bir halde kendinizi bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaz havasını kaçırmamak için mini bir tatil organize edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili yaptığınız varsayımlarla yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızda şanslı ve başarılı bir döneme giriyorsunuz fakat ikili ilişkilerde biraz zorlanabilirsiniz. […]

Aslan

Aslan Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta iş hayatınızda para konuları gündemde olacak. Eşiniz veya sevgiliniz ilgisiz olduğunuzu söyleyerek sizinle tartışabilir, sevdiklerinize ilgi göstermeyi unutmayın. Kendinizi geliştirmek özel bir eğitim almaya karar verebilirsiniz. Kendiniz için alacağınız bu eğitim kararı size olumlu bir etki yaratabilir. Evinizde ve ofis masanızda detaylı bir temizlik yaparak rahatlayabilirsiniz.  İş hayatınızda ilk defa katıldığınız bir toplantıdan […]

Aslan

Aslan Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Haftanın ilk günü yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Farklı sosyal gruplara girip, vizyonunuzu arttırabilirsiniz. Hafta sonu itibariyle kariyerinizde yaşadığınız iletişim sorunları artık sonlanabilir. Patronlarınız ile aranız düzelebilir. Aynı günler itibariyle partneriniz ile aranızdaki sorunlar çok daha fazla görünür olabilir. İlişkinizde sorumluluklarınız artabilir.

Aslan

Aslan Burcu (23 Mayıs – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Haftanın ilk günü kariyeriniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte kararları uygulamadan önce beklemeniz iyi olacaktır. Çarşamba günü itibariyle yurtdışına çıkmak için efor harcayabilirsiniz. Ayrıca eğitiminizle ilgili gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ile birlikte kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üstleriniz ile aranızda sorunlar var ise çözebilirsiniz.

Aslan

Aslan Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Haftanın ilk günü itibariyle arkadaşlarınız ile aranızda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca eski arkadaşlarınız ile tekrar bir araya gelebilirsiniz. Çarşamba itibariyle yurtdışına çıkmak, taşınmak için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Cuma günü kariyerinize yön verecek önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise partnerinizin baskısına mazur kalabilirsiniz.

Aslan

Aslan Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Haftanın ilk günü itibariyle yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya vasıtası ile bir flört edinebilirsiniz. Çarşamba günü çalışma ortamınızda sözünüzü dinletip, krizleri çözebilirsiniz. Perşembe günü kariyerinizde aniden fırsatlar elde edebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü ise maddi destek görebilirsiniz. Miras konusunda gelişmeler yaşanabilir.

Aslan

Aslan Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Aslanlar ve Aslanlar: Bu hafta kariyerinizde önemli kadersel gelişmeler kapıda! İşsiz olanlarınız için iş olanakları çıkabilir. Çalışanlar ise terfi alabilir. Evlilik konularında güzel gelişmeler yaşanabilir, anne-baba olma kararı alabilirsiniz. Ortaklı işler geliştirebilirsiniz, kariyerinizde maddi artışlar da yaşanabilir. Sağlıkla ilgili problemleriniz varsa sonlanabilir. Ameliyat konuları gündeme gelebilir ancak bu konu sizi daha da şifalandıracaktır.

Aslan

Aslan Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Haftanın ilk günü çalışma ortamınızda bazı krizler yaşanabilir. Özellikle ticaret ile uğraşıyorsanız dikkatli olmanızda fayda var. Aynı gün bazı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Maddi açıdan rahatlayabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle kariyerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Daha çok çalışmaya başlayabilirsiniz. Pazar günü kariyerinizdeki, çalışma ortamınızdaki sorunları çok fazla kafaya takabilirsiniz.

Aslan

Aslan Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Haftanın ilk günü itibariyle kariyerinizde daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Salı günü hayatınızda bazı krizlerin çözüldüğünü görebilirsiniz. Ayrıca miras konularından yana yüzünüz gülebilir. Çarşamba günü partneriniz ile evlilik kararı alabilirsiniz. Nikah işlemlerine başlayabilirsiniz. Cuma günü itibariyle kazalara karşı ekstra dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca borçlar ile uğraşabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevreniz ile ilgili önemli […]

Aslan

Aslan Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Salı günü ilişkiniz ile ilgili bazı sorumlulukları almanız gerekebilir. Partneriniz sizi kısıtlayabilir. Perşembe günü ilişkinizdeki sorunları çözüp, sorumlulukları alanlar evlilik yoluna girebilir. Partneri ile evlilik hakkında konuşabilirler. Cuma günü partneriniz ile seyahate çıkabilirsiniz. Aynı gün kariyerinizde sizi yıpratan krizleri çözmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Patronunuzun desteği ile bir eğitime başlayabilirsiniz. Pazar günü sağlığınız hakkında endişeleriniz […]

Aslan
Nasıl yardımcı olabilirim?