Balık Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Haziran 2023

Balık Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Günlük işleriniz, çalışma şartlarınız, iş arkadaşlarınızla geçecek bir hafta olacak. Zorlanarak yaptığınız rutin işlerinizi keyifle tamamlayabilirsiniz. İş sebebiyle tanıştığınız birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Gerçeklerle, hayaller arasında gidip gelebilirsiniz. Emin adımlarla ilerlemeye çalışırken, belirsizlikler karşısında dikkatli davranmaya çalışmalısınız. Durağan kalmak istemeyebilirsiniz. Enerjinizi hayatınıza yenilikler katarak harcayabilirsiniz. Giderlerinize değil gelirinize odaklanırsanız sonuca daha kolay ulaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlar sizi hırslı bulabilir. Düşüncelerinizin yanı sıra hislerinize de güvenebilirsiniz. Kendinizi ortaya çıkarmak için emin adımlarla ilerlemeye çalışabilirsiniz. İfade tarzınız, zevkleriniz farklılık gösterebilir. Ailenizle evin dışında zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda konuşurken yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.