Günlük Yazılar1 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Ağustos 20200

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Oğlak burcunda hareket edecek. Oldukça sistemli, programlı harekete edebileceğiniz birgün sizleri bekliyor. Tatile çıktıysanız, hareketli bir tatil geçirmek istiyorsanız, kendinize güzel bir rota çıkartabiliriniz. Planlı hareket etmek sizi daha fazla tatmin edebilir.

 04:14’de Güneş-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Kişiliğiniz ön plana çıkarma konusunda problem yaşıyorsanız bu süreçte bu konulara eğilebilirsiniz. Daha görünür olmayı istemek size şifa verecektir. Bunu yaparken içinizdeki çocuktan yararlanabilirsiniz. Çocuklar gibi hesapsızca gerçekten hayatı bir oyun alanı olarak görmeye çalışın. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer.

 07:30’da Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Bu durumda aslında 04:14’de gerçekleşmiş olan Güneş Kiron üçgenini tetikleyecek ama yine de kendinizi bilinçaltı kaynaklı biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Ay’ında Oğlak burcunda olması nedeniyle karamsar bir yapıya bürünmemeye çalışın, bu zorlayıcı etkiyi şifa bulmak için kullanın. Su yüzüne çıkmış duyguların hepsini olumluya çevirip, tüm yüklerinizden kurtulun annem.

 09:55’te Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Farklı şeyler yapmak, yeni şeyler denemek isteyeceğiniz bir zaman dilimidir. Yaratıcılık gerektiren tüm aktiviteler bu saatler için uygundur. Fakat bir öyle bir böyle davranıp kendi depremlerinizi de yaratmayın tatlişlerim.

 13:52’de Merkür-Plüton karşıt açısı gerçekleşecek. Kendinizi zihinsel olarak mücadele içerisinde bulabilirsiniz. Manipülasyonlara dikkat edin, zihinsel güç savaşlarına girmeyin annem. Saplantılı ve takıntılı olmaktan kaçınmalısınız. En derinlerdekini anlamaya karşı oldukça yetenekli olacağınız bir zaman dilimidir. Tüm bu konuları güçlü bir zihin için kullanmak sizi daha yüksek seviyelere taşıyacaktır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar (*)

https://tugbakaradayi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Sosyal Medya

En güncel yazıları sosyal medya hesabımdan takip edebilirsiniz