Günlük Yazılar30 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Temmuz 20200

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yay burcunda hareket edecek. Gülün, eğlenin, tatile çıktıysanız bol bol tatilin tadını çıkarın. Ay Yay burcundayken oldukça iyimser ve neşeli olacağınız zamanlardır.

02:32’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Şifa bulmak için uygun saatlerdir. Güzel rüyalar görebilirsiniz. Uyumadıysanız manevi çalışmalar için harika saatlerdir.

17:01’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi oldukça enerjik hissedebileceğiniz zamanlardır. Tatile gittiyseniz bol bol gezmenizi tavsiye ederim. Cesaret gerektiren girişimler yapmak istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirsiniz. Yok ben arife arife spora başlayacağım diyorsanız bunun içi de uygun.

17:17’de Merkür – Jüpiter karşıt açısı gerçekleşecek. Kibirli konuşmalar yapmayın annem. Boş konuşanlar sinirinizi bozabilir. Bir de kimseyle inanç tartışmalarına girmeyin.

21:44’de Merkür-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Yaratıcı fikiler geliştirebileceğiniz zamanlardır. İçinden çıkamadığınız sorunları simüle ederek çözmeye çalışmak bu süreçte faydalı olacaktır. Bu nedenle olayları anlaşılabilir boyuta indirip çözüme farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Ayrıca sanatla ilgileniyorsanız ilham perilerini kaçırmayın. Bu saatlerde hitabet gücünüz artacağı için önemli konuşmalarınızı da bu saatlere getirmeye özen gösterin. Kitap yazma hayalleriniz varsa bu saatleri kaçırmayın en azından bir giriş cümlesi yazın.

22:19’da Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Aslında bu saatler Merkür Neptün üçgenini tetikleyecek ama yine de aldanmalara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlardır. Kafanız biraz karışık olabilir. Ruhsal olarak oldukça güçlü hislere sahip olabileceğiniz saatlerdir. Tüm insanlığı kucaklayan sevgi ile bütünleşmeniz dileğiyle tatlişlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar (*)

https://tugbakaradayi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Sosyal Medya

En güncel yazıları sosyal medya hesabımdan takip edebilirsiniz