Güncel Yazılar6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

6 Temmuz 20200

8 Temmuz 2020/ Merkür Mars Karesi: Biraz zorlayıcı bir açıdır. Tartışmacı olmaya meyilli olabilirsiniz. Merkür halen retro olduğu için ağzınızdan çıkacaklara lütfen dikkat edin. Biraz sivri dilli olup incitici sözler sarf edebilirsiniz. Bu açıyı olumlu kullanmak istiyorsanız öncü fikirlere sahip olmaya çalışın. Tartışmanızı ve mücadelenizi dayanıklı bir zihinle yapın, dürtüsel davranmayın, sinirlenseniz bile sakin kalıp etkin bir fikir mücadelesine girerseniz daha iyi olur. Lütfen haklıyken haksız konuma düşmeyin.

10 Temmuz 2020 / Venüs Kiron 60’lık Açısı:  Etrafınızdakilerin hayatı güzelleştirin, onların sizin için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayın, bu size çok iyi gelecektir. Başkalarına kattığınız değer sizin de ne kadar değerli olduğunuzu size hatırlatacaktır. Bir dostun takdiri veya hoş sözü hayatta ihtiyacımız olan en önemli şeydir.

12 Temmuz 2020 / Güneş Neptün üçgeni gerçekleşecek: Etkisi yaklaşık 5 gün sürer.  Sanatın her dalına ilgili olabileceğimiz bir zaman dilimidir. Eğer sanatsal konularla ilgileniyorsanız oldukça yaratıcı olabileceğiniz bir süreçtir. Neptün retro olduğu için derinlerde olanları çıkarma zamanına da işaret ediyor. Sevgiyi, ilahi aşkı ön plana çıkarmaya çalışın. Maneviyatınızı yükseltmeye çalışın, içinize dönün. Ruhsal çalışmalar için de ideal bir zaman dilimidir.

13 Temmuz 2020 / Kiron retro harekete başlıyor: 11 Temmuz 00:08:39’de Kiron durağan hale geliyor ve 13 temmuz 00:08:39’de retro harekete başlıyor. Kiron yaralı şifacı olduğu için geri hareketteyken hayattan yara aldığımız konuları keşfetmek için ideal zamanlardır. Kendinizi en derinde bilinçaltınızda tanımaya çalışın. Kendinizi keşfetmek ve sorunlarınız farkına varmak aslında tüm problemlerin çözümü için tek anahtardır. İşte bu süreçte kök sorunları bulmak faydalıdır.

13 Temmuz 2020 / Merkür direkt hareketine başlıyor: 11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da direkt harekete başlıyor. Artık sözleşmeler, anlaşmalar için uygun süreç başlıyor. Merkür retro nedeniyle ertelediğiniz her türlü imza işinizi artık tamamlayabilirsiniz. Yeni projelere gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

 

Burcunuza etkisini merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar (*)

https://tugbakaradayi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Sosyal Medya

En güncel yazıları sosyal medya hesabımdan takip edebilirsiniz