Günlük Yazılar14 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

14 Şubat 20200
Selamlar canım arkadaşlarım,
00:40’da Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da bu gece kendimizi gayet iyi ve enerjik hissedeceğimizi göstermektedir.
00:40’dan 03:37’ye kadar Ay boşlukta olacak. Sevgililer günü gazına gelip bu saatte ilişki başlatmayın valla sonrasına ben karışmam.
03:37’de Ay artık Akrep burcuna geçecek. Dolayısıyla vay efendim o sevgilisine bunu almış, vay efendim o sevgilisini buraya götürmüş, vay efendim benim bir sevgilim bile yok diye krizlere girmeyin annem.
Zaten 04:12’de de Venüs kadersel Düğümlere kare açısını gerçekleştirecek valla biter o ilişki sonra burası ağlama duvarı.
Neyse 08:53’de Ay Uranüs karşıtlığıyla güne başlayacağız. Bu da ani beklenmedik gelişmelere sebebiyet verir. Mesela bir sevgililer gününde çiçekçi beni arayıp çiçeğiniz geldi mi demişti gelmedi diyince tamam merak etmeyin gelecek üzülmeyin demişti, böyle gariplikler de söz konusu olabilir.
Gördünüz mü bekarlar çok da öyle ahım şahım bir açılar yok. Ay da Akrep’te oturup dertlenmeyin annem.
Bir de önemli olan başkasının sizi sevmesi değil sizin kendinizi sevmeniz diyip sosyal mesajımla konuyu kapatıyorum. Ayrıca ben hepinizi çok seviyorum.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar (*)

https://tugbakaradayi.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Sosyal Medya

En güncel yazıları sosyal medya hesabımdan takip edebilirsiniz