14 Eylül Balık Dolunayı

14 Eylül 2019

14 Eylül Balık Dolunayı

Ay ben çok bunaldım. Önümü de göremiyorum, ne istediğimi de bilemiyorum. Bağımlılıklarım var. Kendi değerimi anlamak için başkalarının bana değer vermesini bekliyorum. Korkuyorum. Bir yanım manada bir yanım maddede. Bir tarafım kendimi buraya çok ait isterken öbür tarafım neden buradayım ben ne yapıyorum diye sorguluyor.

Görmüyorum, bilmiyorum, doluyorum, taşıyorum, kabıma sığamıyorum.

Ağlamak istiyorum, ağlıyorum da. Önümü göremiyorum.

Şimdi arkadaşlarım bazı şeyler bizim kontrolümüz dışında gelişiyor ve ruhumuz büyürken bu değişime mantığımızla direnmeye çalışıyoruz. İşte tam da bu yüzden gel gitler yaşıyoruz. Oysaki akışta bıraksak ilahi plan her zaman bizim için tıkır tıkır işliyor. Hep sonunda iyi ki olmuş beni bu hale bu olaylar getirdi diyoruz. Aslında diyebiliyor muyuz? Yoksa hala kaderimizle kavga edip hala aynı olayları mı yaşıyoruz.

Şimdi bu dolunayla beraber ya önümüzü göremeyip kendi sis bulutlarımızda dağılacağız ya da bizi bugüne getiren, tüm canımızı yakan, ruh yolculuğumuzda bizi olgunlaştıran insanlara teşekkür edip, onları affedeceğiz.

Hayatın güzelliği kendini meşgul etme sanatıdır. Siz kendinizi ne ile meşgul ediyorsunuz. Sahne sizin. Tadını çıkarın.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.